Kultura, koncerty, festival, filmy,

Chebské kulturní léto – Kinematograf bratří Čadíků, Chebské varhanní léto, koncerty, festival Letní bláznění …

Většina protiepidemických omezení se postupně uvolňuje, takže i letos budete moci během obou prázdninových měsíců vyrazit na řadu akcí Chebského kulturního léta. Většina z nich se bude podobně jako v minulých letech odehrávat v areálu Krajinky pod hradem a v příjemném prostředí Klášterní zahrady. Asi nejatraktivnějším bodem letního programu bude koncert kapely Pražský výběr, která na Krajince zahraje 19. srpna. Hned zkraje prázdnin, od 5. do 8. července, bude na Krajince promítat Kinematograf bratří Čadíků.

Chybět samozřejmě nebudou ani nedělní pohádky v amfiteátru nebo dvoudenní klaunský festival Letní bláznění, který je připraven na pátek 23. a sobotu 24. července. V Klášterní zahradě se budou tradičně konat sobotní podvečerní koncerty.

Součástí letního programu bude také pětice koncertů festivalu Chebské varhanní léto. Konat se budou v chebských kostelech vždy ve středu, počínaje 7. červencem. Vstup na většinu akcí Chebského kulturního léta je zdarma. Program najdete na webu www.kcsvoboda.cz.

Zdroj: Město Cheb

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře