Dopravní nehoda u obce Tisová. Řidič nadýchal 1,77 promile
Listopadová dopravní nehoda u obce Tisová bude mít soudní dohru. Řidič nadýchal 1,77 promile – Sokolovští dopravní policisté sdělili jednašedesátiletému muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. 
Dopravni nehoda u obce Tisova. Ridic nadychal 177 promile zpravy karlovarsko

V sobotu 4. listopadu loňského roku krátce před šestou hodinou ranní došlo na pozemní komunikaci číslo III/21026 u obce Tisová k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. K té mělo dojít tak, že jednašedesátiletý řidič osobního automobilu značky Peugeot jedoucí ve směru z Citic do Černého Mlýna zřejmě nepřizpůsobil rychlost, vyjel do protisměru, kde následně narazil do vozidla značky Škoda. To bylo po nárazu odraženo vpravo mimo pozemní komunikaci, kde dále narazilo do kovového sloupku a plotu. 

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění jednašedesátiletého řidiče, který byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice. 

Po dopravní nehodě se jednašedesátiletý muž podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,77 promile. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 200 tisíc korun. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. 

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře