Nejlepší sportovci Chebu za rok 2020

V pondělí 11. 10. 2021 se v Kulturním centru Svoboda konalo slavnostní předávání ocenění nejlepším sportovcům města Cheb za rok 2020. Z rukou starosty Antonína Jalovce a místostarosty Ladislava Hrubého převzali svá ocenění a finanční příspěvek tito sportovci:

KOLEKTIVY

Mládež

LK ESKA Cheb:

Mix tým Barbora Brettlová a Filip Schulz – 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva

Družstvo žactva do 14 let reflexní luk Filip Schulz, Barbora Brettlová a Marek Dusbaba – 2. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva

PROFI SPORT Cheb:

Miroslav Fürbach – 2. místo na MČR žactva v silniční cyklistice v závodě dvojic

FC Cheb:

Mužstvo starších žáků – titul Mistra ČR ve futsalu

TJ Lokomotiva Cheb – oddíl vzpírání:

Družstvo juniorů Zdeněk Vrbka, Tomáš Dunka, Robert Ferko, Stanislav Pastorek, Daniel Gabčo, Rudolf Ferko, Jiří Kerďo – 4. místo v 1. juniorské lize

Dospělí

LK ESKA Cheb:

Družstvo reflexní luk Martin Hámor, Vít Vejražka, Pavel Smažík ml., Tomáš Bouda a Michal Prosba – 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě dospělých

PROFI SPORT Cheb:

Marek Novák, Tomáš Halbich – 1. místo na MČR v duatlonu v závodě dvojic

JEDNOTLIVCI

Mládež

TTC Karlovarsko 2020:

Kristián Jelínek – reprezentant ČR ve stolním tenise v kategorii handicapovaní sportovci

LK ESKA Cheb:

Barbora Brettlová – 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva

Vojtěch Baláž – 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva

Petra Zikmundová – 2. místo na MČR dospělých v halové lukostřelbě

Jachtklub Cheb:

Pavlína Motlíková – 4. místo na MČR v lodní třídě Optimist v kategorii ml. žačky

PROFI SPORT Cheb:

Alena Srogoňová – 5. místo na MČR v triatlonu

Vilém Šubrt – 4. místo na MČR v duatlonu

TJ Lokomotiva Cheb – oddíl vzpírání:

Zdeněk Vrbka – 3. místo na MČR juniorů

SKP Union Cheb – klub atletiky:

Lukáš Petrikovič – 5. místo na MČR v běhu na 200 m

Jan Šmrha – 5. místo na MČR v běhu na 200 m překážek

Radioelektronika Cheb – oddíl rádiového orientačního běhu a orientačního běhu:

Daniela Trpáková – 6x 1. místo na MČR

Albert Plevný – 4x 1. místo na MČR

Barbora Doubravová – 1. místo na MČR

Kristýna Novotná – 1. místo na MČR

Ondřej Nikodém – 1. místo na MČR

Daniela Šimáčková – 1. místo na MČR

TJ MG Cheb (minigolf):  

Tomáš Cheníček – 2. místo na MČR v kategorii juniorů 

Jolana Nečekalová – 1. místo na MČR v kategorii žákyň

TJ Cheb-Háje – jezdecký oddíl:

Natálie Šímová – 1. místo na Junior Cupu

Rozálie Šímová – 1. místo na oblastním mistrovství

Dospělí

TJ AGRO Cheb:

Karolína Šimáčková – 2. místo na republikovém finále „Kritéria mladých koní“

LK ESKA Cheb:

Martina Zikmundová – 1. místo na MČR v halové lukostřelbě

Jaroslav Zikmund – 1. místo na MČR v halové lukostřelbě seniorů

Jachtklub Cheb:

Štěpán Novotný – 3. místo na MČR v olympijské lodní třídě Laser standard

Zdeněk Gebhart – 4. místo na MČR v olympijské lodní třídě Finn

Sportovní klub stolního tenisu Cheb:

Tomáš Tregler – 3. místo na MČR ve dvouhře

Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu:

Miroslav Hrbek – 3. místo v České parahokejové lize

SKP Union Cheb – klub atletiky:

David Richter – 4. místo na MČR do 22 let v běhu na 200 m

TJ MG Cheb (minigolf):  

Jan Kadlec – 4. místo na MČR

Eva Kadlecová – 1. místo na MČR mezi seniorkami, 2. místo mezi ženami

SPORTOVNÍ FUNKCIONÁŘI

TJ AGRO Cheb:

Mgr. František Jindráček – za dlouholetou aktivní práci ve výboru TJ

TJ Lokomotiva Cheb:

Mgr. Miroslav Vrbka – vedoucí trenér a předseda oddílu vzpírání

TRENÉŘI

HC Stadion Cheb:

Bc. Pavel Hlavatý – šéftrenér klubu v žákovských kategoriích

FC Cheb:

Jiří Musil – trenér mužstva starších žáků – Mistra ČR ve futsalu

SKP Union Cheb – klub atletiky:

Miloslav Novák – bývalý výborný překážkář předává své zkušenosti chebským atletům již dlouhá léta

Zdroj a foto: Město Cheb

0 0 hodnocení
Hodnocení článku
, ,
Mohlo by Vás zajímat
Nejnovější články
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře