Vyjádření dopravců k problémům v rámci krajské dopravní obslužnosti, Nové jízdní řády MHD krajských dopravních linek pro rok 2024, Karlovarský kraj, Zprávy Karlovarsko, zprávy z dopravy
Nové jízdní řády MHD krajských dopravních linek pro rok 2024 – Od 1. ledna 2024 bude autobusová dopravní obslužnost zajištěna 170-ti novými vozidly s pohonem na CNG, které Karlovarský kraj pořídil s dotační podporou do svého vlastnictví.

Na Chebsku, Sokolovsku a Karlovarsku bude tyto autobusy provozovat dopravce Dopravní podnik Karlovy Vary, na Bochovsku dopravce Pechočiaková-ZEPRA, na Toužimsku dopravce Cvinger bus a na Žluticku-Tepelsku dopravce VV autobusy.

Dále jsou součástí dopravní obslužnosti mezikrajské linky Plzeň – Toužim – Karlovy Vary, Tachov  – Planá  – Mariánské Lázně, Manětín – Žlutice a nově Praha, Zličín  – Karlovy Vary, terminál.

Na internetové stránce www.idok.info dále uveřejňují informace o změnách Tarifu v systému Integrované dopravy Karlovarského kraje IDOK a používání čipových karet ve veřejné dopravě.

Nové jízdní řády linkové autobusové dopravy na rok 2024 naleznete zde: Nové jízdní řády

Zdroj a foto: Město Cheb

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře