Rada kraje vybrala dodavatele na zatemnění a úpravu akustiky atria Císařských lázní
Rada Karlovarského kraje na svém pondělním zasedání rozhodla o dodavateli motoricky ovládaného látkového zatemnění pro atrium Císařských lázních.

Jako nejvýhodnější byla vyhodnocena nabídka brněnské společnosti GRADIOR TECH za necelých 7 milionů korun bez DPH. Instalace zatemnění, které přispěje mimo jiné ke změně akustiky prostoru, bude probíhat za plného provozu národní kulturní památky. Trvat by měla 5 měsíců.

To není ovšem jediná investiční akce, která se v letošním roce plánuje v budově Císařských lázní. Rada Karlovarského kraje schválila na posledním zasedání také vyhlášení opakovaného zadávacího řízení k veřejné zakázce na rekonstrukci vzorových koupelen, jež budou součástí expozice zaměřené na historii lázeňství. Předmětem plnění jsou úpravy a rekonstrukce vybraných 7 vzorových koupelen v duchu roku 1895. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky přesahuje částku 12,5 milionu korun bez DPH, přičemž je zastropována na ceně 13 650 000 korun bez DPH. Peníze na její realizaci by chtěl kraj čerpat z fondů Evropské unie.

Zdroj: IP Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře