Letiště Karlovy Vary bude mít spojení s bulharskou Varnou, Lety do Turecka měly úspěch, nově se z Karlových Varů bude létat i na Krétu , Cestovní ruch, Návštěvnost v Karlovarském kraji , Antalye, Turecko, Letiště Karlovy Vary, Pozvánka na Den karlovarského letiště, Strategie podpory cestovního ruchu
Karlovarský kraj musí být ve velmi dobré finanční kondici, když bude přispívat 100 000,- Kč (bez DPH) na jeden let do Antalye cestovní kanceláři Čedok.

Karlovarský kraj podpoří charterové linky z Karlových Varů do turecké Antalye, které plánuje na hlavní turistickou sezonu cestovní kancelář Čedok. Vzhledem k nejisté situaci na trhu ale bude příspěvek vázán jen na uskutečněné lety, řekl ČTK krajský zastupitel Jan Bureš (ODS). Půjde o 100 000 korun na jeden let. Z karlovarského letiště, které patří kraji, v současné době žádné pravidelné lety nelétají.

Je to smlouva mezi letištěm, Karlovarským krajem a Čedokem, kde by se mělo platit za každý uskutečněný let, tak, jako to bylo připravované v minulém roce s Bulharskem. Ten příspěvek ze strany kraje na jeden uskutečněný let by měl být 100 000 korun na jeden let bez DPH,“ uvedl Bureš. Podle něj by mělo jít o deset letů, Čedok už tyto zájezdy prodává. Celkem by tak kraj mohl zaplatit až milion korun.

Zdroj: ČTK a Zdopravy.cz

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře