Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy

Dvacetiletá žena se měla v polovině června tohoto roku rozejít se svým o rok starším přítelem, který jí měl následně prostřednictvím zpráv na sociálních sítích vyhrožovat. O pár dní později mělo jeho jednání vyvrcholit fyzickým napadením.

V Karlových Varech měl zezadu přistoupit ke své bývalé družce a jejímu kamarádovi, který jí v pozdních večerních hodinách doprovázel k vozidlu. Železným předmětem měl udeřit třiatřicetiletého muže do hlavy, chytit jej do tzv. kravaty a svalit ho na zem. Zde ho měl ještě několikrát udeřit a poté se neúspěšně snažit ženě vytrhnout kabelku. Po chvíli jí měl za ruku a vlasy táhnout ke svému automobilu, kdy v ruce držela mobilní telefon, který se měl útočník snažit vzít. To se mu podařilo až potom, co měl poškozenou železným předmětem několikrát udeřit. V dalším napadání se mu snažil zabránit náhodný svědek, kterého měl taktéž fyzicky napadnout a poté z místa odjet. Ženě a jejímu kamarádovi způsobil zranění, se kterým byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Uvedeného jednání se dopustil i přesto, že byl již v minulosti příkazem Okresního soudu v Karlových Varech odsouzen pro přečin výtržnictví.
 
Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání a muže obvinili ze spáchání dvou zvlášť závažných zločinů těžké ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu a loupeže a dále z přečinu výtržnictví. Policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby. Ten jej akceptoval a soudce Okresního soudu v Karlových Varech ho poslal do vazební věznice. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře