Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy
Lupič skončil ve vazební věznici. Hrozí mu deset let vězení – Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

Obviněný muž se měl v sobotu 8. července letošního roku na Chebsku pohybovat u jedné z prodejen. Krátce po jedenácté hodině dopolední měl jít do této prodejny nakoupit osmapadesátiletý muž. Před prodejnou ho měl potkat jemu neznámý obviněný muž, který ho oslovil. Sdělil mu, že potřebuje nějaké peníze. Když si třiatřicetiletý muž všiml, že u sebe má peněženku, měl ho přitlačit ke zdi prodejny. Následně mu měl odebrat peněženku, ze které mu vzal finanční hotovost. Poté mu peněženku vrátil a z místa i s finanční hotovostí utekl. 

Policisté se případem začali okamžitě zabývat a třiatřicetiletého muže o několik málo desítek minut později zadrželi. 

Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let. 

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře