Benefiční zápas přinesl dětem téměř 61 tisíc korun

Benefiční zápas přinesl dětem téměř 61 tisíc korun. Výtěžek putuje na dětské oddělení sokolovské nemocnice. 

Ve čtvrtek 30. května 2024 se na hřišti FK Baník Sokolov uskutečnil již 15. ročník přátelského benefičního fotbalového utkání mezi policisty České republiky, týmu složeného z policistů Obvodního oddělení Sokolov-město a zástupci vietnamské komunity ze Sokolova a širokého okolí.

Fotbalové měření sil se odehrávalo v přátelském duchu a přibližně stovka diváků nakonec viděla deset branek a vítězství policistů 6:4.

Tím nejdůležitějším ovšem bylo, že i v letošním roce se pomáhalo potřebným. Výtěžek z této akce byl totiž věnován dětskému oddělení sokolovské nemocnice. A letos se vybrala rekordní část. Primářka MUDr. Jana Kurcová v poločasové přestávce převzala z rukou npor. Bc. Tomáše Strnada, vedoucího obvodního oddělení Sokolov-město a zástupce vietnamské komunity šek na 60 800 korun.

Benefiční utkání podpořili svou účastí také zástupci města, dorazil místostarosta města Sokolov Bc. Jan Picka. Nechyběl ani plk. Mgr. Michal Šavrňa, ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.

“V této akci hodláme pokračovat i v příštím roce, ve kterém by se měl odehrát již 16. zápas mezi policisty a vietnamskou komunitou”.

Zdroj a foto: Policie ČR / KŘP Jihočeského kraje

, , , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře