Dopravní nehoda u Bečova. Zranění utrpělo šest osob

Dopravní nehoda u Bečova. Zranění utrpělo šest osob.

V pondělí 8. července letošního roku krátce po osmé hodině ranní došlo na pozemní komunikaci číslo I/20 k dopravní nehodě dvou osobních vozidel.

K té mělo dojít tak, že čtyřiatřicetiletý řidič osobního vozidla značky Škoda jedoucí ve směru z Horního Slavkova směrem do Karlových Varů se zřejmě plně nevěnoval řízení a nedal přednost osobního automobilu značky Škoda modré barvy jedoucí po hlavní pozemní komunikaci, které řídila pětačtyřicetiletá řidička. Následně došlo ke střetu obou vozidel. 

Při dopravní nehodě utrpěli řidiči obou vozidel zranění, se kterými byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Zranění také utrpěli čtyři spolujezdci z vozidla Škoda modré barvy, kteří byli taktéž převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. 

Policisté u řidičů provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla u obou s negativním výsledkem. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 250 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nadále v šetření policistů. 

Zdroj a foto: Police ČR / KŘP Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře