Víkendové dopravní nehody v Karlovarském kraji
Dopravu v celém Karlovarském kraji komplikovalo o uplynulém víkendu hlavně deštivé počasí. Policisté z dopravního inspektorátu, ale také policisté z obvodních oddělení, tak řešili několik desítek dopravních nehod, které se naštěstí obešly bez vážných zranění.

Například čtyřiadvacetiletý cizinec, který jel na dálnici D6 osobním vozidlem značky Ford, při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost mokré vozovce a dostal smyk. Následně měl vyjet mimo pozemní komunikaci, narazit na travnatý břeh a oplocení dálnice.

Další cizinec, tentokrát osmašedesátiletý řidič osobního vozidla značky Ford, taktéž havaroval na dálnici D6. Na nájezdu od Sokolova směrem na Karlovy Vary nepřizpůsobil rychlost mokré vozovce a po smyku vyjel mimo vozovku a taktéž poničil oplocení dálnice.

Řízení na mokré vozovce nezvládl ani pětadvacetiletý muž z České Lípy, který nepřizpůsobil rychlost stavu pozemní komunikace a při projetí pravotočivé zatáčky na silnici I/6 poblíž Karlových Varů dostal smyk. S automobilem poté narazil do svodidel. U obce Bor na Karlovarsku mokrá vozovka zradila osmadvacetiletého řidiče z Třebíčska, který po smyku narazil do svodidel, od kterých se odrazil mimo pozemní komunikaci.

Nárazem do svodidel skončila jízda pro osmasedmdesátiletou řidičku z Plzeňska, která havarovala poblíž Karlových Varů či pro dvaatřicetiletého řidiče z Nejdku, který do svodidel narazil svým vozidlem značky Lexus na dálnici D6.

Všichni řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientačnímu testu na přítomnost alkoholu, která u všech vyšla s negativním výsledkem.

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře