dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,
Žena na Karlovarsku bodla svého přítele nožem do zad – Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání třicetileté ženy z Karlovarska, kterou obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví.

Ve čtvrtek 9. listopadu letošního roku se měla obviněná žena, v místě společného bydliště v Karlových Varech, po konzumaci alkoholu, několikrát pohádat se svým čtyřiačtyřicetiletým druhem. Ten měl po jedné z hádek z bytu odejít. Když se vrátil krátce před jednadvacátou hodinou večerní zpět, měla ho žena po slovní rozepři napadnout kuchyňským nožem do oblasti zad, čímž mu způsobila bodnořezné a řezné poranění.

Krátce poté se na místo dostavili policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře, kteří na místě třicetiletou ženu zadrželi. Policisté u muže i ženy provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla u muže s pozitivním výsledkem 2,29 promile a u ženy 2,92 promile.

Čtyřiačtyřicetiletý muž utrpěl zranění, se kterými byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice. V případě prokázání viny hrozí třicetileté ženě trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře