Karlovarská krajská nemocnice je nejlepší v regionu, Karlovarská nemocnice informuje o omezení provozu, Karlovarská nemocnice má nové oddělení pro přípravu cytostatických léčiv
Karlovarská nemocnice informuje – Omezení provozu dětského oddělení Nemocnice Karlovy Vary v průběhu vánočních svátků. Péči o dětské pacienty pokryje Nemocnice Cheb a Nemocnice Sokolov.

“Vážené dámy a pánové,

dovolujeme si Vás informovat o omezení provozu dětského oddělení Karlovarská krajská nemocnice v průběhu vánočních svátků.

Zajištění péče na pediatrii v karlovarské nemocnici v tomto období se nám vždy dařilo a k uzavření oddělení jsme nikdy nemuseli přistoupit. Nicméně i v souvislosti se změnami Zákoníku práce chceme respektovat legitimní rozhodnutí sloužících lékařů. Z tohoto důvodu dojde v období od 22. 12. 2023 – 2. 1. 2024 k uzavření lůžkové i ambulantní části dětského oddělení Nemocnice Karlovy Vary.

Na základě projednání s týmem dětského oddělení Nemocnice Karlovy Vary bylo dohodnuto, že kmenoví lékaři budou i v době uzavření oddělení garantovat chod novorozenecké JIP a transportní služby nezralých novorozenců, jako jediného pracoviště v regionu. Navíc v tomto období pomohou v souladu s žádostí nemocnice Sokolov nejen plně pokrýt, ale i rozšířit chod Lékařské pohotovostní služby pro děti.

Péči o dětské pacienty v době uzavření karlovarského dětského oddělení pokryje dětské oddělení v Nemocnici Cheb či Nemocnice Sokolov.

Prosíme o respektování při směřování a distribuci pacientů jak ze strany Záchranné služby, tak při potřebě vyšetření či péče ze strany ostatních poskytovatelů zdravotních služeb”.

Dětské oddělení:

Uzávěra lůžkového oddělení včetně ambulance od 22. 12. 2023 od 15:30 hod. – 2. 1. 2024 do 7:00 hod.

Příjem pacientů ukončen od 18. 12. 7:00 hod. s výjimkou plánovaných zákroků chirurgických a ORL či akutních stavů nebo stavů s nutností krátkodobého parenterálního zajištění / zvracení, průjem apod./ pro všechny platí předpoklad max. 2 – 3 denního pobytu a propuštění do 22. 12. 15:30 hod.

Perinatologická dětská JIP – bez omezení provozu.

Transportní služba novorozenců – bez omezení.

Péče o novorozence – bez omezení.

Lékařská pohotovostní služba pro děti: 354 225 603 – Pavilon A:

• Pondělí – pátek 16:00 – 21:00 hod.

• Sobota, neděle a svátky 09:00 – 21:00 hod.

Děkujeme za pochopení, MUDr. Josef März, generální ředitel KKN a.s.

Zdroj: Fb – KKN

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře