Nominujte seniora roku Karlovarského kraje. Návrhy na ocenění lze zasílat až do srpna

Nominujte seniora roku Karlovarského kraje. Návrhy na ocenění lze zasílat až do srpna.

Anketa Senior roku vstoupila do 8. ročníku. Podpořit aktivní stárnutí našich obyvatel a posílit postavení seniorů ve společnosti, tak to je cílem každoročně vyhlašované ankety Senior roku. Nominace do soutěže, kterou již osmým rokem vyhlašuje Karlovarský kraj, jsou přijímány od 10. června do 12. srpna 2024. Pokud tedy máte ve svém okolí člověka, který je starší 60 let a podniká mimořádné aktivity, neváhejte jej přihlásit.

Elektronickou verzi anketního lístku najdou zájemci na internetových stránkách Karlovarského kraje. Formulář je také k dispozici v tištěné formě na vyžádání, a to na telefonu: 354 222 633 nebo e-mailu: katerina.rentkova@kr-karlovarsky.cz. Pokud by někdo potřeboval, je možné na uvedeném telefonu nadiktovat údaje potřebné k nominaci a nechat si anketní lístek vyplnit. Do formuláře se kromě informací o nominovaném uvádějí i informace o člověku, který návrh zaslal a důvod, proč danou osobu vybral. Tištěné anketní lístky se pak zasílají na adresu: Krajský úřad Karlovarského kraje, Odbor sociálních věcí, Kateřina Rentková, Závodní 353/88, 360 06 Karlovy Vary.

Všechny správně podané nominace zaslané v požadovaném termínu budou předloženy Radě Karlovarského kraje, která z nich vybere vítěze. Vítězové se mohou těšit na dárkové koše, poukázky a další ceny. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety s bohatým kulturním programem se uskuteční na podzim. Akce každoročně putuje po kraji, proto se pokaždé koná v jiném městě. Naposledy byla dějištěm slavnostního aktu Březová u Sokolova. O tom, na kterém místě to bude letos, ještě není rozhodnuto.

Veškeré další informace k vyhlašované anketě je možné získat u Kateřiny Rentkové, Odbor sociálních věcí, Krajský úřad Karlovarského kraje, telefon: 354 222 633, e-mail: katerina.rentkova@kr-karlovarsky.cz.

Zdroj: IP Karlovarského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře