Kraj pokračuje v přípravě CHKO Krušné hory, cestovní ruch, destinační agetura, Krušné hory, Karlovarský kraj, cestovní ruch, turistické trasy
S rozvojem cestovního ruchu v Krušných horách musí být připravena i potřebná infrastruktura. Týká se to dostatku parkovacích míst, informačního systému, sociálního zázemí pro turisty a návštěvníky celé oblasti. Z toho důvodu kraj připravil územní studii, v rámci které chce tato témata řešit společně s veřejností.

„Až pominou omezení spojená s pandemií koronaviru, čeká Krušné hory nárůst cestovního ruchu, který už teď provázejí problémy v dopravě, chybí ale i další infrastruktura. Budeme proto rádi, když občané využijí možnost popsat problémy, na které narazili při svých výletech do Krušnohoří, případně když přijdou s náměty a nápady, které by mohla územní studie řešit. Nabízíme možnost zaslat e-mailem tyto podněty, a to do 28. února 2021. Poté budou práce na studii pokračovat a s výslednou podobou chceme co nejdříve pracovat,“ uvedl krajský radní Patrik Pizinger.

Pro zaslání podnětů lze využít e-mailovou adresu Ing. Lukáše Švédy: lukas.sveda@kr-karlovarsky.cz.

Zdroj: Město Chodov

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře