Pozvánka na 5. ročník Sokolovské Elegance historických vozidel

Od pátku 28.7. začne v Sokolově již 5.ročník Sokolovské Elegance historických vozidel – ElegancRallye

A kde všude je možné historická vozidla vidět?

Pátek 28.7. od 13 hodin příjezd do areálu Sokolovské bytové s.r.o., zde je vytvořené depo.

V sobotu 29.7. je start závodu ze Starého Náměstí v Sokolově od baru Jack Daniels. Vozidla se vydají směrem k samoobslužné mycí lince Marent, kde mají kontrolní stanoviště. Dále budou pokračovat kolem vrchního Penny na kruhový objezd u Kauflandu směr Loket, Bečov, Mnichov, Teplá a cíl 1.etapy závodu je v Klášter Teplá.

Zde budou vozidla vystavena. Zpět na Staré Náměstí v Sokolově přijedou v 15 hodin, kde u pivnice Koruna bude cíl 2.etapy závodu. Tady budou vozidla opět vystavená a v 16 hod proběhne exhibice traktorů. Jako novinku bude možné vidět i parní motocykl.

V 17:30 proběhne vyhlášení tomboly pro diváky (zdarma) a v 18 hodin bude vyhlášení Elegance + předávání pohárů. Následovat bude komentovaný odjezd vozidel.

V neděli 30.7. od 10 hodin bude hromadný odjezd veteránů ze Sokolovské bytové s.r.o. směr Skalná – hrad Vildštejn, kde je naplánována výstava vozidel a představí se i rytířská skupina Rectus. Následovat bude slavnostní vyhlášení vítězů rallye, předávání pohárů a ukončení rallye.

sokolov veterani ElegancRallye Zpravy karlovarsko

Zdroj a foto: Facebook

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře