dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

V Karlovarském kraji zadržela policie mezinárodně hledaného muže z Arménie.

Dvaapadesátiletý cizinec je podezřelý z organizovaného zločinu. Podle policie je označován jako “vor v zakoně”, tedy vysoká kriminální autorita zločineckých skupin ze zemí bývalého Sovětského svazu. Na vypátrání a zadržení se podílel odboru pátrání úřadu služby kriminální policie spolu se zásahovou jednotkou karlovarských policistů, informoval policejní mluvčí David Schön.

Policisté hledaného, který mohl být podle policistů ozbrojený a nebezpečný, zajistili na počátku června v jedné z rekreačních oblastí kraje.

“Nasazení zásahové jednotky předcházelo intenzivní operativní rozpracování vedené v několika státech v rámci Evropské sítě cíleného pátrání (European Network of Fugitive Active Search Teams – ENFAST). Samotné zadržení bylo velmi rychlé a muž se nezmohl na žádný odpor,” popsal Schön. Nyní je muž ve vazbě a justiční orgány pracují na jeho vydání k trestnímu řízení do Arménie.

Zdroj: ČTK

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře