vydírání, Loupežné přepadení, Policie, krimi zprávy, Vyhrožování, Vnikl do bytu a surově napadl seniora, Vodováhou napadl muže a následně ho oloupil, Loupežné přepadení. Vyhrožoval a okradl nezletilého chlapce
Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání přečinů vydírání a porušování domovní svobody.

Obviněný muž měl ve středu 20. října letošního roku přijít k bytu své příbuzné v Chebu. Ta měla po zaklepání otevřít vstupní dveře a toho měl muž využít a bez jejího souhlasu okamžitě vstoupit do bytu. Poté měl ženu natlačit do jedné z místností a nakonec jí několikrát udeřit pěstí do oblasti hlavy. Přitom jí měl vyhrožovat zabitím a zapálením jejího osobního automobilu. Následně měl chtít po ženě finanční prostředky. Ta mu je ovšem nedala, tak měl obviněný muž z bytu vzít volně stojící LCD televizi s tím, že jí prodá a peníze si ponechá pro svou potřebu. Při odpojování televize měla žena z bytu utéct. Čtyřiatřicetiletý muž nakonec po chvíli televizi vrátil na původní místo, a aniž by cokoliv odcizil, tak z bytu také utekl.

Policisté se případem začali okamžitě zabývat. Po několika hodinách čtyřiatřicetiletého muže zadrželi. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na čtyři roky.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře