Srážka vlaku s osobním automobilem

Srážka vlaku s osobním automobilem. Naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

Srazka vlaku s osobnim automobilem dopravni nehody v karlovarskem kraji krimi zpravy

V pondělí 1. ledna letošního roku krátce před půl čtvrtou hodinou odpolední došlo na železničním přejezdu číslo P126 u obce Luby ke srážce vlakové soupravy s osobním automobilem. K té mělo dojít tak, že devětapadesátiletý řidič osobního vozidla značky Honda zřejmě nerespektoval na železničním přejezdu signalizační zařízení, které upozorňovalo na přijíždějící vlakovou soupravu,  vjel na přejezd, kde z levé strany ve směru z Lubů do Chebu přijížděl vlak, přičemž došlo ke střetu pravé přední části vlakové soupravy s levou boční částí osobního automobilu. Po nárazu zůstal osobní automobil vpravo mimo koleje. 

Při železniční nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění 

Po nehodě se řidič osobního automobilu i strojvedoucí vlakové soupravy podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Poté se podrobili orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, který taktéž vyšel u obou s negativním výsledkem. 

Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 220 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této nehody jsou nadále v šetření policistů. 

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře