Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy
Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve devatenáctiletého mladíka z Chebska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Obviněný mladík měl během dvou měsíců, konkrétně od první poloviny června do první poloviny srpna letošního roku, krást hned v pěti případech v jednom z obchodních domů v Aši a jednou také na čerpací stanici v jednom menším městě na Chebsku.

V obchodním domě si měl vždy vzít vystavené zboží a následně s ním odejít bez zaplacení. Takto měl odcizit například elektrickou kotoučovou pilu, pásovou brusku, sadu bitů či třeba sadu šroubováků. Na čerpací stanici si měl pod oblečení uschovat karton cigaret a poté s ním také bez zaplacení odejít. Tímto svým jednáním měl způsobit škodu přibližně 7 tisíc korun.

K tomu navíc devatenáctiletý mladík nenastoupil do věznice k výkonu trestu odnětí svobody, a to i přesto, že si výzvu nastoupení osobně řádně převzal. Nyní mladíkovi, který již byl v minulosti za krádeže pravomocně odsouzen, hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře