dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

Policisté z obvodního oddělení Sokolov – město sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže místní pětadvacetileté ženě.

Ta měla od druhé poloviny srpna do první poloviny října letošního roku, tedy zhruba během šesti týdnů, krást hned v deseti případech. Zaměřit se měla hlavně na obchodní domy a drogerie v Sokolově.

Vše mělo začít ve druhé polovině srpna v Sokolově, kde měla podezřelá žena navštívit obchodní dům. Z prodejny měla nakonec odcizit ubrus, boty, ložní prádlo či několik kusů čokolád. Ve druhé polovině září měla během pěti dnů krást hned v osmi případech. A dokonce i několikrát za den v těch stejných prodejnách. V obchodním domě si měla zboží uschovat do batohu a následně odejít bez zaplacení. A krást měla opravdu vše, co jí přišlo pod ruku. Vzít totiž měla osvěžovače vzduchu, náplně do těchto osvěžovačů, zubní pasty, různou drobnou kosmetiku, čokolády a zaměřovala se také na uzené výrobky, protože v několika případech měla odcizit uzené vepřové filé či koleno.

Poslední krádeže se měla dopustit na začátku října. V obchodním domě v Sokolově si měla pod oblečení uschovat tři čokoládové tyčinky. U pokladny měla zaplatit pouze pití a se sladkostmi se snažila odejít bez zaplacení, ovšem byla zadržena ostrahou prodejny.

Tímto svým jednáním měla způsobit celkovou škodu přibližně 13 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí pětadvacetileté ženě trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj: Policie ČR

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře