Ničil zaparkovaná auta a výlohy. Hrozí mu dvouleté vězení

Ničil zaparkovaná auta a výlohy. Hrozí mu dvouleté vězení.

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví.

Obviněný muž měl v úterý 4. června letošního roku v pozdních nočních hodinách procházet ulicemi Chebu a během několika málo hodit poškodit osm zaparkovaných osobních automobilů a také výlohu knihkupectví.

Po druhé hodině měl muž přijít ke knihkupectví a poničit skleněnou výplň výlohy. Kromě samotné výlohy měl tímto jednáním poškodit i několik vystavených knih. Následně měl pokračovat svou cestou městem a přitom poničit osm zaparkovaných vozidel. Ty měl poškozovat například kameny, tyčí či židlí.

Například u vozidla značky Volkswagen měl poničit skleněnou výplň u zadních dveří a škrábanci poškodit zadní dveře. U vozidla značky Mercedes-Benz měl poškodit přední dveře a u dalšího automobilu značky Volkswagen poničil přední čelní sklo. Na závěr svého „řádění“ poničil skleněnou výlohu bývalé provozovny.

Sedmadvacetiletý muž osobní automobily a výlohy pouze poškodil, ani v jednom případě z provozovny či vozidel nic neodcizil. Tímto svým jednáním ale způsobil celkovou škodu téměř 40 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj a foto: Policie ČR / KŘP Jihočeského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře