Amfiteátr, Kulturní léto v areálu Rolava, Práce v zimě zajistí pohodové léto na Rolavě

Pro letošní léto je do Volnočasového areálu Rolava naplánováno mnoho kulturních i sportovních akcí (které se uskuteční samozřejmě s ohledem na v danou dobu platná nařízení vlády ČR s ohledem na vztahující se k epidemii koronaviru).

Společnost KV CITY CENTRUM pro návštěvníky chystá na přelom července a srpna oblíbená venkovní filmová promítání a koncerty zaměřené na různé cílové skupiny návštěvníků, například koncert rockový nebo country.  Pro milovníky diskotéky chystáme dvě taneční dance party.

Novinkou bude Běh pro Světlušku (v loňském roce, vzhledem k epidemické situaci, bohužel zrušený). Sportovně zaměření jedinci, rodiny a každý kdo bude mít zájem, se může zapojit do nezávodního běhu a podpořit tak organizaci Světluška.  Tuto akce  chystáme na září.

Areál si ve vybraných termínech pronajal i Záchranný kruh, který po jednoleté odmlce veřejnosti opět představí Den záchranářů.

Stejně tak se připravuje WANNADO festival, což je den pro děti, kde mají možnost seznámit se s různými sporty.

A na jeden ze zářijových víkendů připravuje společnost akci nazvanou Náhradním rodinám akci Den rodin.

I v letošním roce bude areál Rolava zahrnut do akce Statutárního města K. Vary – Karlovarské kulturní léto. Na vybraných místech ve městě i na Rolavě budou pořádány pro místní občany i návštěvníky K. Varů koncerty.  V areálu Rolava proběhne několik koncertů v průběhu července a srpna, zejména o víkendových dnech.

Zdroj: KV CITY CENTRUM

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře