Vřídelní strom v Karlových varech nabízí výhry

Zakoupením vánočního losu ve Vřídelní kolonádě přispějete na dobrou věc

Po loňském úspěchu je také v letošním roce v pavilonu Vřídelní kolonády od středy 8. prosince umístěn vánoční Vřídelní strom. Na něm jsou ozdoby plné losů. Výtěžek z prodaných losů bude věnován na činnost sportovních klubů hendikepovaných sportovců v Karlových Varech. Losy jsou ukryté v ozdobách a lze je získat po zakoupení kuponu v hodnotě 50 korun.

Mezi výhrami se objeví například voucher na prohlídku podzemí Vřídla, poukazy na kapry a vánoční stromky z Linhartu, plavenky, poukazy na lázeňské procedury, ale třeba i jízda lankovou, obrazy z městské galerie, křížovky apod. a spousta drobných dárků. Vyhrává téměř každý los. 

Vřídelní kolonáda bude otevřená každý den od 10 do 17 hodin. Prostory Vřídelní kolonády zdobí Vřídelní strom již druhým rokem, jde o stříbrný smrček, který městu darovaly Lázeňské lesy Karlovy Vary.

Vánoce a tento adventní čas je obdobím dobrých skutků a tak zakoupením vánočního losu můžou nejen Karlovaráci pomoci a finančně podpořit hendikepované profesionální sportovní kluby ve městě. Loňský výtěžek byl téměř 25.000 korun a věřím, že se i v letošním roce povede podobnou sumu vybrat. Návštěvníci Vřídelní kolonády si mohou odnést různé, i velmi hodnotné dárky, a tak z vánočního stromku ve Vřídle budou mít radost obě strany, sportovní kluby i samotní výherci. Doufám, že ozdobený vánoční strom ve Vřídle se stane novou karlovarskou vánoční tradicí”, dodává primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře