Po dálnici jel v protisměru. Došlo ke střetu s jiným vozidlem
Po dálnici jel v protisměru – V sobotu 10. září letošního roku došlo krátce před 23. hodinou na dálnici D6, konkrétně poblíž Březové, k dopravní nehodě.

Čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního automobilu značky Volkswagen měl na dálnici vjet špatným sjezdem a tím se dostat do protisměru. Řidič měl po dálnici pokračovat směrem na Cheb, po chvíli se měl začít na pozemní komunikaci otáčet a přitom vjet do jízdní dráhy vozidlu značky Dacia, které řídil jednadvacetiletý mladík. Následně mělo dojít ke střetu pravé přední části vozidla značky Volkswagen s levou přední částí automobilu značky Dacia.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění jednadvacetiletého řidiče vozidla značky Dacia, který byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice.

Oba řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 60 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře