dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,
Blíží se období vánoc a tak Městská policie Sokolov jako každý rok pokračuje v projektu nazvaném Opatření v obchodních domech, který spočívá v preventivních opatřeních týkajících se obchodních center. Do dohledu nad velkými prodejnami se zapojily i společné hlídky policistů a strážníků, které se tady denně pohybují.

Preventivní opatření spočívají v tom, že jsou na riziková místa umístěny informační bannery za účelem minimalizace rizika krádeží a navíc je také posílen výkon služby strážníků kteří dohlížejí na bezpečnost v obchodních centrech a v jejich okolí. Kromě společných hlídek MP a PČR míří o víkendech k nákupním centrům i zesílené hlídky strážníků.

Buďte prosím ostražití a chraňte si své osobní věci (kabelky, peněženky atd.) a neponechávejte je v nákupních koších a ani ve vozidlech zaparkovaných u obchodních center. Všichni víme, že je mezi námi spousta nenechavců, kteří využijí každou příležitost ke svému obohacení.

Zdroj: Město Sokolov

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře