Dopravní nehoda u Královského Poříčí
V sobotu 25. prosince letošního roku došlo krátce před 17. hodinou na silnici II. třídy, konkrétně poblíž Královského Poříčí, k dopravní nehodě.

K té mělo dojít tak, že třiadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Ford, jedoucí ve směru ze Svatavy na Královské Poříčí, zřejmě nepřizpůsobil rychlost vozidla na zasněžené pozemní komunikaci. Následně měl uvést automobil do smyku, přejet do protisměru a levou přední částí narazit do levé přední části protijedoucího vozidla značky Škoda. Po střetu byl automobil značky Ford odražen zpět do svého jízdního pruhu a vozidlo značky Škoda mimo pozemní komunikaci, kde narazilo nejdříve do zábradlí a poté do betonového oplocení důlního prostoru. Poničeno bylo také vozidlo značky Volkswagen, které při střetu místem projíždělo, a bylo zasaženo částmi z automobilů značky Ford a Škoda.

Při dopravní nehodě naštěstí došlo jen k lehkému zranění třiadvacetiletého řidiče a šestašedesátileté spolujezdkyně z automobilu značky Škoda. Oba převezla záchranná služba do nemocnice k ošetření.

Řidiči všech tří vozidel se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce, která u všech vyšla s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku téměř 400 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře