Stavební pozemek na prodej, 854 m2, Kynšperk nad Ohří

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 854 m2 v obci Kynšperk nad Ohří, ul. Křižíkova

Pozemek je nyní součástí velké zahrady rodinného domu. V územním plánu obce je veden jako stavební s možností výstavby rodinného domu (sklep, 2xNP a podkroví). K pozemku vede obecní příjezdová komunikace, z velké části je oplocen a nachází se na něm vzrostlé stromy (tůje) nebo ovocné (jabloně, třešně a ořech). Jedná se o velmi klidnou lokalitu.

Inženýrské sítě: plyn, voda, (na pozemku) kanalizace, elektřina v blízkém dosahu

Město Kynšperk i jeho okolí jsou ideální pro rekreaci. Svou členitostí dává zdejší terén možnost jak provozování sportovních aktivit (turistika, vodáctví, cyklistika), tak aktivit takříkajíc klidnějších (zahrádkaření, rybaření atd.). Sportovní vyžití je možné i na řadě sportovišť – fitness centrum, tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště, sportovní hala, školní tělocvičny a nově vybudovaný sportovní areál ve Školní ulici. Charakterem pak město uspokojí i kulturymilovné typy – je zde řada historicky zajímavých památek – Kostel Nanebevzetí Panny Marie, pozůstatky staré německé architektury – hrázděné domy – včetně někdejší městské brány, zrekonstruovaný zámek v Kamenném Dvoře (hotel s restaurací), morový sloup a kašna, – působí zde několik hudebních souborů, mažoretky, ochotnické divadlo, – aktivní je kulturní středisko, zajišťující provoz knihovny, kina, organizující výstavy, zábavy, zájezdy, dovážející vystoupení “přespolních” umělců, atd.

Z města je dobrá dostupnost do Karlových Varů (25 min. autem po dálnici), Sokolova (16 min. po dálnici), Chebu (16 min. po dálnici), Františkových Lázní (17 min), Mariánských Lázní ( 29 min)

Foto: Pozemek

Foto: Lokalita ul. Křižíkova a nejbližší okolí

Cena pozemku: 2 100,- Kč/m2

Kontakt: 777 58 58 68 (prodej od přímého vlastníka)

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře