O víkendu se uskutečnil další ročník Sokolovské časovky

O víkendu se uskutečnil další ročník Sokolovské časovky.

V Sokolově se o víkendu 22. června jel již XV. ročník silničního závodu o Pohár starosty města Sokolova, který byl zároveň mistrovstvím České republiky Masters. Závod tradičně pořádal za finanční pomoci města Sokolov CYKLO TEAM KILLI.

Sokolovští závodníci se ve velké konkurenci neztratili a byli vidět.

V sobotní časovce  jednotlivců na trase Krajková-nádrž Horka – Liboc – Mlýnská a zpět , závodníci museli čelit 19 kilometrové trati, s převýšením 119 m. Na start se postavilo 71 závodníků z celé ČR. V kategorii ženy „C“ Jitka  Raková (CYKLO TEAM KILLI) zvítězila v čase 28:42 min. a oblékla se do dresu Mistr České republiky. Další titul pro domácí oddíl CYKLO TEAM KILLI získal Ludvík Killinger st. v kategorii „E“ časem 28:40 min.

Na 5. místě doje v ještě kategorii „D“ Pavel Kněžický za 28:21 (CYKLO TEAM KILLI). Nejrychlejší čas a celkovým vítězem se stal Tomáš Kotrlík (LAWI Stars – GIANT) v čase 24:29.

Vítězové jednotlivých kategorii mají zajištěnu účast na MS Masters, které se uskuteční ve dnech 29.8. až 1.9. 2024 v Dánsku .

Ve vloženém závodě Cyklistiky Karlovarského kraje zvítězili v kategorii žáci M14 Dominik Fabišovský (Ostrov ), žákyně Z14 Nora Schee (Plamen Chodov), jeli na zkrácené trati 8 km, v kategorii kadeti Z16 Nela Schee (Plamen Chodov)

CYKLO TEAM KILLI děkuje všem pořadatelům za hladký průběh závodu, městu Sokolov a sponzorům za jejich podporu.

Zdroj a foto: Město Sokolov