Vážná dopravní nehoda v Sokolově
Ve středu 3. listopadu letošního roku došlo v Sokolově krátce po 17. hodině k dopravní nehodě. Spolujezdec byl letecky transportován do nemocnice

K té mělo dojít tak, že teprve devatenáctiletý řidič osobního automobilu značky Volkswagen nepřizpůsobil v ulici Karla Čapka rychlost vozidla stavu pozemní komunikace a svým schopnostem. Následně měl najet na obrubník, od něj se odrazit na travnatý ostrůvek a poté sjet ze silnice a narazit přední částí vozidla do stromu.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění osmnáctiletého spolujezdce, který byl ošetřen v nemocnici a také jednadvacetiletého spolujezdce, který byl se svým zraněním letecky transportován do nemocnice v Plzni.

Po dopravní nehodě se devatenáctiletý řidič podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Zároveň se podrobil orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, který taktéž vyšel s negativním výsledkem.

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 20 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře