Soutěž o nejkrásnější karlovarskou vánoční ozdobu

Karlovy Vary – Vytvořte nejkrásnější ozdobu a užijete si Karlovarské kulturní léto

Soutěž o nej ručně vyrobenou ozdobu na vánoční stromek. Zapojit se mohou obyvatelé města starší 18 let. Na autora „Nejkrásnější karlovarské vánoční ozdoby“ čeká vánoční koš plný překvapení a k tomu dvě akreditace na všechny akce Karlovarského kulturního léta 2022. Odměnou za druhou a třetí nejkrásnější ozdobu bude poukaz na vánoční strom respektive kapra od Lázeňských lesů Karlovy Vary.

Ozdoby mohou být vyrobeny libovolnou technikou, fantazii a použitému materiálu se meze nekladou. Jediným omezením jsou rozměry, ozdoba může mít maximální velikost 20 x 20 cm a maximální hmotnost 1 kg. Hodnocen bude vzhled či originalita vyrobené ozdoby. Soutěžní výrobky mohou jejich autoři přinést mezi 28. listopadem a 14. prosincem na infopult magistrátu města v Moskevské ulici. K dílům je nutné připojit cedulku se jménem autora a jeho telefonickým, případně emailovým kontaktem.

Podmínky a pravidla soutěže
 1. Pořadatelem soutěže „O nejkrásnější karlovarskou vánoční ozdobu“ (dále jen “soutěž”) je Statutární město Karlovy Vary (dále jen “pořadatel”).
 2. Soutěž probíhá v období od 28. 11. 2021 do 14. 12. 2021 včetně.
 3. Soutěž je určena obyvatelům města Karlovy Vary.
 4. Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba starší 18 let, která má doručovací adresu na území České republiky (dále “účastník”), a která splní podmínky účasti v soutěži.
 5. Účastníkem se stává ten, kdo v době konání soutěže vytvoří či upraví vánoční ozdobu a přinese ji do budovy magistrátu města. Vánoční ozdoba musí být řádně označena telefonním číslem a jménem soutěžícího, v případě, že tomu tak nebude, ozdoba bude ze soutěže vyřazena.
 6. Každý účastník soutěže má právo soutěžit pouze jedenkrát, s jedním kusem vánoční ozdoby, v případě odevzdání více ozdob bude vybrána pouze jedna, ostatní kusy budou vyřazeny.
 7. Účastník vlastnoručně vyrobenou či upravenou vánoční ozdobu odevzdá v recepci budovy Magistrátu města Karlovy Vary, Moskevská 21, do 14. 12. 2021. Ozdoba musí být doručena osobně, není možné zasílat prostřednictvím pošty nebo kurýrní společnosti.
 8. Hodnotit a vybírat bude tříčlenná porota složená ze zástupců magistrátu města. Pořadatel soutěže vybere výherce s nejhezčí nebo nejoriginálnější ozdobou.
 9. Vyhlášení výsledků proběhne 17. 12. 2021. Výherce bude po skončení soutěže informován prostřednictvím e-mailové adresy či telefonu nejpozději do 17. 12. 2021. Výhra bude předána v budově Magistrátu města Karlovy Vary. V případě, že si výherce nepřevezme výhru do 7 dní od zveřejnění, propadá jeho výhra ve prospěch pořadatele.
 10. Na poskytnutí výhry se nevztahuje právní nárok a hodnotu výhry nelze vyplatit v penězích.
 11. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ze závažných důvodů změnit, pozastavit či jinak upravit.
 12. Pravidla soutěže jsou platná a účinná od 28. 11. 2021.
 13. Účastí v soutěži dává každý účastník pořadateli v souladu se zákonem č. 110/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, e-mail za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži a předání ceny.
Výhry

1. cena – Vánoční koš plný překvapení a 2 akreditace na celý program Karlovarského kulturního léta 2022.

2. cena – voucher na vánoční strom (od Lázeňských lesů Karlovy Vary)

3. cena – voucher na kapra (od Lázeňských lesů Karlovy Vary)

Poznámky:

Odevzdáním vánoční ozdoby do soutěže prohlašuje účastník, že souhlasí s těmito podmínkami a pravidly soutěže. Prohlašuje, že ozdobu vyrobil či upravil sám a je jejím autorem.

Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním fotografie vyrobené ozdoby a jménem účastníka na webových stránkách a v tištěné podobě v následujícím rozsahu:

Webové stránky: www.mmkv.czwww.mestozazitku.czwww.karlovyvary.czwww.vanocnivary.cz

Facebookové stránky města – Magistrát města Karlovy Vary (@mmkvcz), Karlovy Vary CZ (@karlovyvary), Vánoční trhy Karlovy Vary (@vanocnivary)

Měsíčník města „Karlovarské radniční listy”

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary, více informací Vám poskytneme na e-mailu: soutez@karlovyvary.cz

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře