dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,
Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město pátrali po mladíkovi, který se měl dopustit krádeže ve vlaku odstaveném na koleji v Karlových Varech (info zde). A po důkladných šetřeních byl mladík po pár dnech vypátrán.

Teprve devatenáctiletý mladík měl v sobotu 28. srpna letošního roku vniknout krátce před 14. hodinou do odstaveného vlaku. Poté měl v kabině strojvedoucího odcizit volně odloženou přenosnou osobní pokladnu a ledvinku s finanční hotovostí. Tím měl způsobit škodu několik desítek tisíc korun.

Mladík, který byl již několikrát pravomocně odsouzen, při podání vysvětlení policistům uvedl, že finanční prostředky nalezené v odcizené ledvince použil pro svou potřebu a zároveň jim sdělil, kde ukryl odcizenou přenosnou pokladnu. Tu měl ukrýt v křovinatém porostu v parku u Chebského mostu v Karlových Varech. Policisté se na místo okamžitě vydali a odcizenou pokladnu v místě pod navršeným kamením skutečně nalezli, navíc i s baterií a ve funkčním stavu. Digitální osobní pokladna s tiskárnou jízdenek byla po provedených úkonech předána společnosti provozující osobní železniční dopravu, které byla odcizena.

Devatenáctiletému mladíkovi policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže a v případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky, neboť se krádeže dopustil opakovaně.

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře