Smrtelná dopravní nehoda na Sokolovsku
Smrtelná dopravní nehoda – V úterý 10. ledna letošního roku došlo krátce osmnáctou hodinou na pozemní komunikaci mezi obcemi Svatava a Lomnice na Sokolovsku k tragické dopravní nehodě.

K té mělo dojít tak, že osmasedmdesátiletý řidič vozidla značky Škoda zřejmě zajel se svým automobilem mimo pozemní komunikaci, kde se chtěl otočit a pokračovat v jízdě. Začít otáčet se měl ovšem v místě, které je neosvětlené a navíc se měl do jízdního pruhu zařazovat přejetím přes plnou čáru. Při tomto manévru do levého boku vozidla značky Škoda narazil automobil značky Volkswagen, který jel ve svém pruhu směrem k obci Svatava.

Smrtelna dopravni nehoda krimi zpravy zpravy karlovarsko Sokolovsko

Při dopravní nehodě utrpěl osmasedmdesátiletý řidič vozidla značky Škoda zranění neslučitelná se životem, který bohužel na místě podlehl. Pětatřicetiletý řidič automobilu značky Volkswagen byl na místě ošetřen Zdravotnickou záchrannou službou. 

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody na několik hodin zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a osobní vozidla odkláněli na objízdnou trasu. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře