Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení
Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaačtyřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Od první poloviny září do první poloviny prosince loňského roku měl obviněný muž na Sokolovsku prodávat pervitin, a to třem mužům ve věku 19, 21 a 47 let.

sluzebni pes Taron policie cr krimi zpravy zpravy karlovarsko

Na dvaačtyřicetiletého muže byl vydán předběžný souhlas se zadržením Okresním státním zastupitelstvím v Sokolově. V pondělí 21. února 2022 krátce před půlnocí prováděla hlídka policie z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří šetření v místě současného bydliště obviněného muže. Když muž policisty spatřil, měl se dát okamžitě na útěk. Policisty bylo použito několik zákonných výzev, na které muž nereagoval a měl pokračovat v útěku do vyšších pater budovy. Na místo dorazil také policejní psovod se svým čtyřnohým parťákem Taronem, který muže po několika málo minutách našel ukrytého mezi starým nábytkem v půdních prostorech domu. Muž se ani tak nechtěl vzdát a měl vylézt střešním oknem na střechu. Policisty byl vyzván, ať sleze zpět, což také po chvíli učinil a byl na místě zadržen. Následně byl převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům. V případě prokázání viny hrozí dvaačtyřicetiletému muži trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj a foto: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře