Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy
Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaačtyřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Od první poloviny září do první poloviny prosince loňského roku měl obviněný muž na Sokolovsku prodávat pervitin, a to třem mužům ve věku 19, 21 a 47 let.

sluzebni pes Taron policie cr krimi zpravy zpravy karlovarsko

Na dvaačtyřicetiletého muže byl vydán předběžný souhlas se zadržením Okresním státním zastupitelstvím v Sokolově. V pondělí 21. února 2022 krátce před půlnocí prováděla hlídka policie z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří šetření v místě současného bydliště obviněného muže. Když muž policisty spatřil, měl se dát okamžitě na útěk. Policisty bylo použito několik zákonných výzev, na které muž nereagoval a měl pokračovat v útěku do vyšších pater budovy. Na místo dorazil také policejní psovod se svým čtyřnohým parťákem Taronem, který muže po několika málo minutách našel ukrytého mezi starým nábytkem v půdních prostorech domu. Muž se ani tak nechtěl vzdát a měl vylézt střešním oknem na střechu. Policisty byl vyzván, ať sleze zpět, což také po chvíli učinil a byl na místě zadržen. Následně byl převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům. V případě prokázání viny hrozí dvaačtyřicetiletému muži trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj a foto: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře