Vyberte Stavbu Karlovarského kraje, Zprávy Karlovarsko
Vyberte Stavbu Karlovarského kraje – Regionální stavební sdružení Karlovy Vary spolu s partnerskými organizacemi vyhlašují 22. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje. Opět je součástí tradičních Dnů stavitelství a architektury, během nichž proběhne rovněž soutěž středních průmyslových škol stavebních, mezinárodní konference městského inženýrství na téma „Město a voda“ a další doprovodné akce a soutěže.

Do letošního ročníku soutěže Stavby Karlovarského kraje bylo letos přihlášeno celkem 23 staveb a 14 projektů. O hlasy veřejnosti se uchází rovněž 6 zachráněných památek.

O titul Stavba roku budou soutěžit stavby i rekonstrukce z celého Karlovarského kraje. Jsou přihlášeny bytové domy, stavby občanské vybavenosti, rekonstrukce průmyslového areálu, stavby dopravní. Soutěží i nemocnice, kolonáda, hrad, vodojem, sportovní areály, úpravy veřejných ploch a revitalizace zeleně.

V přehlídce projektů jsou k vidění návrhy bytových domů, rekonstrukce nádraží ve Františkových Lázních, návrhy využití ploch u jezera Medard, astronomická observatoř i rekonstrukce výměníku, úpravy serpentin u Bečova nad Teplou.

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře