Pozvánka na 30. ročník Karlovarské krajské výstavy psů
30. ročník Karlovarské krajské výstavy psů – Toto prestižní psí setkání se každoročně těší velkému zájmu majitelů psů z celého regionu, ale i z dalších částí České republiky. Očekává se, že se na výstavu přihlásí více než čtyři stovky psů, kteří budou soutěžit v různých kategoriích, ať už podle plemene nebo věku.

Diváci se mohou těšit na soutěže, jako jsou například agility nebo soutěž v kráse. Každá kategorie bude mít svého vítěze, který se bude moci pyšnit titulem nejlepšího psa v dané kategorii. Děti budou soutěžit v kategorii mladý vystavovatel a předvádět své dovednosti. Nebude chybět malování na obličej a dílničky pro děti.

Kromě samotných soutěží budou k dispozici i různé prodejní stánky, kde si návštěvníci budou moci zakoupit psí potřeby, jako jsou hračky, oblečky nebo speciální krmiva. Tento ročník Karlovarské krajské výstavy psů bude vzhledem k jubilejnímu výročí o to významnější. Vítězové si odnesou nejen ceny, ale i prestiž a potvrzení, že jejich pejsci patří k nejlepším.

Výstava bude opět ukázkou toho, jak velký význam mají psi pro naši společnost a jak mohou být pro lidi dobrými společníky. 

Vystava psu Karlovy Vary Zpravy Karlovarsko

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary, Web pořadatele – základní kynologické organizace

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře