Nominace jsou spuštěny! Sportovec Karlovarského kraje pro rok 2020

Nominujte sportovce, který si podle vás zaslouží titul Sportovec Karlovarského kraje pro rok 2020. Nominace jsou spuštěny!

Tato anketa, již kraj vyhlašuje každoročně, oceňuje sportovce, trenéry a sportovní legendy za jejich mimořádné úspěchy.

Radní pro oblast vzdělávání, školství, tělovýchovy a sportu Jindřich Čermák uvedl: „V minulém roce nám epidemie koronaviru neumožnila uspořádat slavnostní večer s předáváním ocenění pro nejúspěšnější sportovce. Proto proběhne vyhodnocení obou ročníků společně. Doufáme, že tentokrát se již budeme moci osobně sejít a předat ceny těm nejlepším sportovcům v Karlovarském kraji, pro které je sport životní láskou a stálou výzvou.“ Návrhy na ocenění budou přijímat okresní sdružení České unie sportu, a to do 31. ledna 2021. K nominaci sportovců je potřeba vyplnit formulář, který je ke stažení na stránkách www.cuskv.cz.

Vybrané nominace v rámci okresních kol pak budou následně postoupeny Karlovarskému kraji. Nominace bude posuzovat sportovní komise, která předloží Radě Karlovarského kraje návrhy na ocenění. Slavnostní vyhlášení výsledků by se pak mělo uskutečnit v průběhu roku 2021, a to podle aktuální situace s ohledem na nařízení vlády. 

Pro bližší informace kontaktujte od Ing. Martinu Fučíkovou, e-mail: martina.fucikova@kr-karlovarsky.cz, tel.: 354 222 596, 736 650 379.

Zdroj a foto: Fb – Karlovarský kraj


,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře