Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy
Kradl pohonné hmoty: Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže čtyřiačtyřicetiletému muži ze Sokolovska.

Ten měl od druhé poloviny července do první poloviny srpna letošního v několika obcích na Karlovarsku natankovat na různých čerpacích stanicích přibližně 360 litrů pohonných hmot do připravených nádob, které měl uložené v zavazadlovém prostoru. Na čerpací stanice měl vždy přijet s vozidlem značky Škoda bez registračních značek. Po natankování pohonných hmot měl ale místo zaplacení nasednout do vozidla a z místa odjet. 

O několik dní později měl v jednom městě na Karlovarsku vstoupit do jednoho z panelových domů. Následně měl vejít do volně přístupně kočárkárny, ze které měl následně odcizit jízdní kolo. 

Svým jednáním měl způsobit škodu přibližně 21 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře