Hejtman Kulhánek kandiduje do Senátu. Pokud uspěje bude mít víc funkcí než Japonská kalkulačka
Starší ročníky si zajisté budou pamatovat na Japonskou kalkulačku. Byla to nadstandardní pomůcka, která měla tolik funkcí, že jste je všechny nikdy nemohli využít.

A právě na tuto kalkulačku jsem si nedávno vzpomněl, když jsem na sociálních sítích zaregistroval, že hejtman Petr Kulhánek (KOA, STAN a bůh ví kdo ještě) bude kandidovat do Senátu Parlamentu České republiky.

Proč jsem si právě vzpomněl na tuto kalkulačku v návaznosti na hejtmana Kulhánka? Protože mi tuto kalkulačku velice připomíná. Samozřejmě, že ne svým vzhledem, ale množstvím funkcí, které v současné době zastává a další by rád přidal.

Pan Kulhánek je již hejtmanem Karlovarského kraje, do jehož kompetencí spadá:
  • oblast ekonomiky,
  • financí,
  • zdravotnictví,
  • legislativy,
  • bezpečnosti a krizového řízení,
  • vnějších vztahů a vnitřních záležitostí a komunikace s ústředními orgány státní správy.

Dále je zastupitelem města Karlovy Vary (mimochodem, kde má jednu z nejhorších docházek ze všech zastupitelů) a členem Finančního výboru města.

A nově se bude ucházet o křeslo Senátora.

Není v silách žádného člověka zvládnout tolik funkcí, ani kdyby měl jeden den 48 hodin. Prostě většinu toho musíte zákonitě zanedbávat. Nejhorší na tom je, že se jedná o funkce veřejné a placené z našich daní.

Část politiků si ale o sobě myslí, že jsou neomylní a ve svých funkcích zcela nepostradatelní a především nenahraditelní. Mezi tyto politiky zjevně patří hejtman Petr Kulhánek.

Autor: Petr Lang

, ,
Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře