Františkolázeňská 24 hodinovka pod dohledem JAKUBA KOHÁKA

Ve dnech 13. – 14. listopadu 2021 se uskuteční 13. ročník Františkolázeňské 24hodinovky

Ve dnech 13. – 14. listopadu 2021 se uskuteční 13. ročník Františkolázeňské 24hodinovky, jejíž start je stanoven na 12:00 v  blízkosti Sadové kavárny ve Františkových Lázních. Poběží se na okruhu dlouhém 1100 metrů v Městských sadech. Během i chůzí si připomeneme svobodu a demokracii. Stejně jako ve všech předchozích ročnících jde o běžecký hapenning, jehož cílem je, do sytosti si užít běh, potkat se s přáteli a přispět na služby obecně prospěšné společnosti Hospice Sv. Jiří v Chebu. 

A proč se vlastně bude opět běhat? Nejen proto, že si na této akci mohou účastníci vyzkoušet hranice svých možností, které až dosud považovali za své maximum, ale hlavně proto, že výtěžek ze sbírky, případně ze startovného bude věnován na činnost Hospice Sv. Jiří. Každý účastník 24hodinovky je vítán a je úplně jedno, jestli poběží nebo jestli dá přednost chůzi!

Záleží na každém, zda bude chtít chodit, běhat, poskakovat a také je na Vás, kolik kilometrů zdoláte, samozřejmě vítáme i borce, kteří se chystají běhat celých 24 hodin.

Navíc se můžete těšit na komika, sportovce, režiséra a moderátora Jakuba Koháka, který společně se Simčou Buchnerovou odstartuje 13. ročník běžeckého hapenningu.

V sobotu i v neděli se budete moci seznámit s činností organizací Nádech a Dobrá rodina, které budou mít připravené i aktivity pro děti. Zároveň si mohou všichni vyrobit ptáčka, jelikož založíme ve Františkových Lázních ve spolupráci s Komunitním osvětovým společenství ptačí sněm
na počest a připomínku Václava Havla. 

Jsme rádi, že Vám i letos můžeme nabídnout od 22:00 meditaci v podání hospicového duchovního otce Metoděje, která začne v prostorách startu a půjde se po trati, kde se třikrát zastavíme.

Registrace jsou možné předem na webu irontime, ale i na místě.

Zdroj: Město Cheb

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře