Politicke trafiky v Karlovarskem kraji Petr Kulhanek hejtman

Dnes už většina občanů Karlovarského kraje ví, že nová krajská koalice vedená hejtmanem Kulhánkem vznikla za pomoci politických trafik, které budou stát daňové poplatníky miliony korun.

Ovšem již méně lidí zaregistrovalo, že rozdělování dobře placených míst neskončilo. V tom je současné vedení kraje v čele s hejtmanem Kulhánkem nepřekonatelné. Teplé místečko totiž získal nedávno odvolaný ředitel KSO Petr Polívka, který dlouhá léta patří mezi příznivce současného hejtmana Kulhánka a je jeho chráněncem.

Petr Polívka se stal kurátorem v Becherově vile, která je součástí Galerie umění Karlovy Vary – příspěvková organizace Karlovarského kraje

Je otázkou kolik takových trafik v tichosti již vzniklo nebo vznikne a kolik peněz budou stát nás daňové poplatníky?!

Boj proti politickým trafikám je bojem za transparentní stát. Lidé by jednoduše měli vědět, jak se na placená místa v politice nebo firmách, které zřizuje stát, kraj nebo město určití lidé dostávají a jak jsou například napojeni na určité strany.

Becherova vila Petr Polivka trafika

Autor: Petr Lang, politický komentátor

,
Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře