V Pramenech si politici posílají ostré vzkazy přes Facebook

Policie odložila trestní oznámení na obec Prameny. Dle závěrů policie nebyl spáchán žádný trestný čin. Senátor Blatka (STAN) a poslanec Černohorský (Piráti) jako jedni z těch, kteří byli autory trestního oznámení na obec Prameny neuspěli.

Tuto informaci včera sdílela na facebookovém profilu Pramenský zpravodaj starostka obce Michala Málková (ANO).

Celý text starostky Málkové:

“Fábiková, Třešňáková, Šmídová, na nás své sousedy a  kolegy ze zastupitelstva podaly trestní oznámení. Hospodářská kriminální Policie na jejich podnět víc jak dva roky prověřovala prodeje a pronájmy obecního majetku, celkové hospodaření, možnost promlčení, zneužití pravomoci veřejného činitele.

Jsem v šoku z toho jakou nečistou politickou hru hraje rodina Třešňákové! Píše na facebookovém profilu Pramenský zpravodaj starostka obce Málková a dále pokračuje

Trestní oznámení bylo odloženo již před rokem. Stížnost jim byla zamítnuta, ale jelikož Třešňáková chtěla udělat vše proto, aby se mne zbavila a mohla s manželem dělat politiku v Pramenech, využila vlivu manžela pirátského poslance Třešňáka a oslovili senátora Balatku a poslance Černohorského za Piráty a společně na nás rozšířili trestní oznámení.

To  odeslali nejvyšší státní zástupkyni Bradáčové. Tím chtěli na policejní orgán vyvinout tlak a nejspíš “zastrašit“ kriminalisty z Chebu?

Usneseni PCR

Výsledek šetření je, že policejní orgán v dané věci provedl kompletní prověřování, které v současné době není čím doplnit a celá věc byla kriminální policií opět ODLOŽENA!  Nebyl spáchán žádný trestný čin! Rozhodnutí Policie mne nepřekvapilo nic jiného jsem nečekala, uvádí starostka.ᅠ

Senátor Balatka ani pirátský poslanec Černohorský se nikdy o problematiku obce nezajímali. Nikdy nám nenabídli pomoc. Pokud by obci pomoc chtěli, tak před tím než nás nechali vyšetřovat by se zeptali na to co se v obci děje i vedení obce. Ne to je nezajímalo, šlo jen o to vyjít vstříc kamarádovi z partaje Třešňákovi a využít svého postavení a dělat “bububu”. Otřesné praktiky!

Určitě to jen tak nenechám a budu to řešit.

Na podzim budou volby do poslanecké sněmovny, myslete na to až půjdete volit. Z lidí co chtějí dosáhnout svého a jdou přes “mrtvoly” nemám vůbec dobrý pocit ani z těch co jim v tom pomáhají! Moc děkuji za sdílení a za podporu. Starostka obce Málková

Zdroj: Facebook Pramenský zpravodaj

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře