Hejtman Petr Kulhánek, Karlovarský kraj, Zprávy Karlovarsko

Hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek (KOA, STAN) řádně neplní svou roli zastupitele města Karlovy Vary. Proč? Neúčastní se zasedání městského zastupitelstva.

Hejtman Karlovarského kraje pan Kulhánek vynechal již dvě jednání zastupitelstva města. Chápu pana hejtmana, že má v současné době spousty práce s vedením kraje, ale o to zodpovědněji by se měl zachovat ke svému mandátu zastupitele města Karlovy Vary. Nebylo by pro něj i město lepší, kdyby se svého mandátu vzdal a tím ho předal někomu, kdo ho bude opravdu svědomitě vykonávat?

Příklad si hejtman Petr Kulhánek může vzít s pana MUDr. Josefa Märze, který se vzdal všech politických funkcí ve městě, aby se mohl plně věnovat své práci v krajském zastupitelstvu, jako uvolněný zastupitel pro zdravotnictví. Tomu říkám zodpovědné jednání vůči voličům a své funkci.

Autor: Pavel Zavadil

,
Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře