Oblečení z rostlin si mladí kreativci vyrobí na Krušnohorském příměstském táboře v Jáchymově

Spojení témat RECYKLACE A TEXTIL si Nadace st. Joachim vybrala pro letošní letní příměstský tábor, který se uskuteční v prvním srpnovém týdnu (2. – 6. srpna). Protože půjde především o propojení s místní přírodou, dostal tábor název KRUŠNOHORSKÝ.

Program je určený pro všechny mladé designéry, co rádi tvoří a milují naši přírodu. Děti se kreativním způsobem naučí inovovat starý šatník, vyzkouší si tvořit oblečení z přírodnin, naučí se principům designového myšlení, zjistí, jak využívat odpadový materiál, vyzkouší si tvorbu z banneroviny, batiku nebo si navrhnou svou vlastní módní kolekci. Čekají je také četné výlety do krušnohorské přírody. Tábor povede zkušená lektorka a kreativec tělem i duší Eliška Failová.

Zájemci se bližší informace dozví na webu Nadace: stjoachim.eu nebo se mohou rovnou hlásit na emailu nadace@stjoachim.eu

Nadace st. Joachim se s projektem KRUŠNOHORSKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR dostala mezi tři finalisty grantového programu Tesco “Vy rozhodujete, my pomáháme”, odborný garant tohoto programu, Nadace rozvoje občanské společnosti, přitom přijala celkem 613 projektových žádostí. O finanční podpoře Krušnohorského tábora nyní rozhodne veřejnost hlasováním v prodejně SM Tesco Ostrov, a to od 14. června do 11. července.

Autor a foto: Lena Pintnerová, Nadace/ Stiftung St. Joachim,

,
Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře