S nožem v ruce chtěl peníze a cigarety Vyhrožoval napadením nožem. Skončil ve vazbě, Znásilnění, S nožem v ruce vyhrožoval

Napadl ženu ve spánku a následně jí vyhrožoval smrtí s nožem v ruce – Sdělení podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování si od policistů z obvodního oddělení v Sokolově převzal 37letý místní muž.

Takového jednání se měl obviněný muž dopustit v polovině června letošního roku v brzkých ranních hodinách v sokolovském bytě, který obývá s poškozenou 27letou ženou. Za tou měl přijít do ložnice v době, kdy spala a několikrát jí udeřit do obličeje. Poškozená po probuzení měla utéct do jiné místnosti, ale obviněný muž jí pronásledoval a při tom jí měl slovně vyhrožovat vulgárními nadávkami. Následně měl ze zásuvky kuchyňské linky vyndat nůž, kterým mířil na poškozenou ženu a při tom jí opět vyhrožovat, tentokrát ublížením a dokonce i smrtí.

Poškozené ženě se naštěstí podařilo z bytu vyběhnout ven. Obviněný jí však napadením způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici. V případě prokázání viny mu tak může hrozit až tříletý trest odnětí svobody.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře