S nožem v ruce chtěl peníze a cigarety Vyhrožoval napadením nožem. Skončil ve vazbě, Znásilnění, S nožem v ruce vyhrožoval
V úterý dne 23. března 2021 tohoto roku po desáté hodině večerní měl dvaadvacetiletý muž pod vlivem alkoholu navštívit stejně starou ženu v jejím bytě v malé obci na Karlovarsku s úmyslem, řešit jejích partnerské problémy.

Bývalou přítelkyni zde našel s dalšími osobami a začal slovně urážet její devatenáctiletou kamarádku. Jeho agrese však měla vyvrcholit až ve fyzické napadení. S nožem, který držel v ruce, měl ženu zasáhnout do nohy a poté i napadnout muže, který se mu snažil zabránit v dalším napadání. Po chvíli se třiadvacetiletému muži podařilo útočníka povalit na zem a držet jej tak do příjezdu policejní hlídky. Při této potyčce jej měl pořezat na horní končetině. Policisté po příjezdu muže zadrželi a následně umístili do policejní cely. Dvě zraněné osoby byly následně převezeny Zdravotnickou záchrannou službou k ošetření do nemocnice.
 
Kriminalisté zahájili trestní stíhání a muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu a přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody na tři roky až deset let.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře