vydírání, Loupežné přepadení, Policie, krimi zprávy, Vyhrožování, Vnikl do bytu a surově napadl seniora, Vodováhou napadl muže a následně ho oloupil, Loupežné přepadení. Vyhrožoval a okradl nezletilého chlapce
Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestačtyřicetiletého muže ze Sokolovska, které ho obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. 

Šestačtyřicetiletý muž měl v první polovině září letošního roku v Chodově vstoupit do panelového domu, kde měl v šestém patře zaklepat na dveře bytu jedné z obyvatelek. Poté, co jednačtyřicetiletá žena otevřela dveře jí neznámu muži, si měl vymyslet historku. Údajně měl shánět telefonní číslo na jejího manžela kvůli pracovní nabídce. Žena mu tak umožnila vstup na chodbu bytu a odešla do kuchyně napsat telefonní kontakt. Když přišla zpět na chodbu a předávala mu lístek s telefonním číslem, obviněný muž měl náhle sáhnout po tašce s finanční hotovostí, která se nacházela na chodbě. Žena se následně s mužem začala o tašku přetahovat. Šestačtyřicetiletý muž se snažil ženu odstrčit a z bytu utéct, což se mu povedlo. Žena se ale tašky držela, a tak jí táhl po schodech až do mezipatra, kde se již pustila. Toho využil a utekl z domu, kde měl nastoupit do vozidla a z místa odjet. 

Svým jednáním měl způsobit škodu přibližně 130 tisíc korun. 

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na deset let. 

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře