Zahradní domek proměnil na pěstírnu marihuany
Koncem února tohoto roku ve večerních hodinách vyjížděli policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře do obce poblíž Karlových Varů, kde měl muž posilněn alkoholem rozbíjet věci a být agresivní.

Po příjezdu na místo na ně čekala oznamovatelka, která uvedla, že muž se nachází v zahradním domku. Zde policisté ztotožnili pětačtyřicetiletého muže, který s hlídkou spolupracoval. Při řešení nahlášeného incidentu ucítili silný zápach marihuany a zahlédli vzduchotechniku. Ta vedla do zde vytvořeného stanu, ve kterém se nacházelo téměř dvě desítky rostlin konopí a různé komponenty sloužící k jeho pěstování. Muž vše posléze policistům dobrovolně vydal a podrobil se orientační dechové zkoušce, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,93 promile alkoholu.

Karlovarští kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality zahájili trestní stíhání a muže obvinili ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře