Začíná 21. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje
Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary vyhlašují soutěž “Stavby Karlovarského kraje”, která bude po roce odkladu probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2022.

Jedná se o 21. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt, která v uplynulých 20 letech představila 559 staveb a návrhů.

Stavaři všech profesí – architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři – pokračují i ve ztížených podmínkách v posledních letech ve svých činnostech. Ti všichni by se měli podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty a předvést je veřejnosti, zároveň tím podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji. Je potřeba nové naděje, a proto chce soutěž ukázat, že i v nelehkých dobách je možné realizovat stavby, které tuto generaci přežijí a budou sloužit lidem.

Do 21. ročníku soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor i interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech. Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let.

Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel. Návrhy je možné zaslati nejpozději do 30.dubna 2022.

Poznámky:

Fotografie a textové dokumenty se zasílají přes www.uschovna.cz na emailovou adresu rsskv@rsskv.cz. Odesílací e-mail musí být stejný, jako byl uveden v přihlášce.

  • Termín pro doručení přihlášek za sníženou cenu je 31. března 2022. Nejzazší termín pro doručení přihlášek a zároveň termín pro dodání podkladů je 30. dubna 2022 .
  • Internetové hlasování bude možné od 18. 5. do 16. 6. 2022, 15:00.
  • Dny stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2022 se budou konat 15. a 16. června 2022.
  • Společenský večer s vyhlášením výsledků a předáním cen se uskuteční 16. června 2022 v Galerii umění v Karlových Varech.

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře