Výsledky soutěže Stavby Karlovarského kraje 2021

Stavby Karlovarského kraje – Jak hlasovat a pravidla. Hlasování, v rámci soutěže Stavby Karlovarského kraje, je jednoduché. Navíc z těch, kteří hlasovali ve všech třech kategoriích (stavba, projekt, památka), se vylosuje několik hlasujících, kteří získají hodnotné ceny.

Veřejné internetové hlasování o nejlepší realizovanou stavbu, projekt a zachráněnou památku probíhá od 19. 5. do 18. 6. 2021.

V letošním roce můžete poprvé hlasovat nikoliv pro ohroženou památku jako v předešlých 2 ročnících, ale pro zachráněnou památku Karlovarska. Můžete nám tak pomoci ocenit úsilí majitelů těchto objektů, kteří původně zanedbané či zchátralé objekty zrekonstruovali a tím zachránili před zkázou.

Ceny pro hlasující:

  • 1. cena: Vyhlídkový let nad město Karlovy Vary a okolím pro 3 osoby.
  • 2. cena: Dárkový poukaz na večeři pro 2 osoby v zážitkové restauraci Le Marché v Karlových Varech.
  • 3. cena: Tematická odborná prohlídka městem Karlovy Vary s bavičem Viktorem Braunreiterem pro výherce a skupinu jeho deseti přátel.
  • 4. cena: Tematická odborná prohlídka městem Karlovy Vary s bavičem Viktorem Braunreiterem pro výherce a skupinu jeho sedmi přátel.
  • 5. cena: Tematická odborná prohlídka městem Karlovy Vary s bavičem Viktorem Braunreiterem pro výherce a skupinu jeho pěti přátel.

Jak a kde hlasovat?

  1. V detailu stavby, projektu či památky, pro kterou chcete hlasovat, kompletně vyplňte a odešlete hlasovací formulář v pravém rohu detailu.
  2. Je třeba uvést pravdivé a platné jméno, příjmení, e-mail a telefon.
  3. Jakmile je formulář odeslán, obdržíte na vámi uvedený e-mail žádost o potvrzení hlasu. Tu potvrdíte kliknutím na linku uvedenou v těle e-mailu. Pokud na linku nelze kliknout, zkopírujte ji do adresního řádku vašeho prohlížeče (Internet Expolerer, Firefox, Chrome …).
  4. Pokud jste váš e-mail kliknutím ověřili, budete dále hlasovat ve zbylých kategoriích bez ověření.
  5. Hlasovat můžete zde: https://www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani-skk

Zdroj: Stavby Karlovarského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře